Stowarzyszenie Gorczycki.pl oraz Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark zatrudni komunikatywną, dynamiczną i kreatywną osobę na stanowisku kierownika Biura Inicjatyw Społecznych im. Gorczyckiego.

Kierownik Biura

Zakres obowiązków:

  • obsługa i zarządzanie procesami  produkcyjnymi wydarzeń artystycznych, edukacyjnych i społecznych (koncepcja, wdrożenie, podsumowanie)
  • redagowanie tekstów promocyjnych i merytorycznych
  • przygotowywanie publikacji koncertowych i okolicznościowych
  • kontakty z przedstawicielami instytucji kultury, placówkami edukacyjnymi, mediami i Urzędem Miejskim
  • nawiązywanie współpracy z adekwatnymi partnerami projektów
  • współtworzenie wniosków do instytucji samorządowych

Wymagania:

  • doświadczenie w realizowaniu wydarzeń artystycznych i edukacyjnych
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office
  • duża wiedza merytoryczna z zakresu muzyki klasycznej i znajomość rynku kultury
  • lekkie pióro
  • doświadczenie w kontaktach z mediami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w instytucji kultury oraz przy jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  cv wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy wesolowski@gorczycki.pl  do dnia 10 sierpnia 2018 roku.