Młoda Filharmonia AUKSO

Młoda Filharmonia AUKSO | Zagraj w orkiestrze AUKSO!

5. Młoda Filharmonia AUKSO

Zagraj w orkiestrze AUKSO!
10 – 15 grudnia 2017 r.

Zapraszamy młodych muzyków wszelkiej narodowości (od 16 do 30 roku życia) do koncertowania z Orkiestrą AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia i z wybitnym skrzypkiem Jakubem Jakowiczem grających na instrumentach wchodzących w skład orkiestry:

  • skrzypce
  • altówka
  • wiolonczela
  • kontrabas

Niepowtarzalne jest to, iż organizatorzy pokrywają wszystkie koszty uczestnictwa:

  • noclegi
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • przejazdy (na warsztaty i z powrotem; przejazdy kolejowe i autobusowe)
  • warsztaty orkiestrowe z Orkiestrą AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia
  • warsztaty solistyczne z Jakubem Jakowiczem

Zgłoszenia
Zgłoszenia na warsztaty należy dokonać do 24 listopada 2017 r. za pośrednictwem Internetowej Karty Zgłoszenia (IKZ)  dostępnej na stronie www.gorczycki.pl

Do karty zgłoszeniowej należy dołączyć krótkie nagranie audio od 2 do 4 minut, które nie musi być nagraniem studyjnym (profesjonalnym).  Dopuszcza się nagranie z telefonu (audio).

Należy przesłać dowolny fragment utworu z epoki baroku lub klasycyzmu na adres e-mail: mn@aukso.pl (dopuszcza się możliwość przesłania nagrania poprzez WeTransfer).

Wybór kandydatów potwierdzimy do dnia 26 listopada 2017 r.

Szczegóły na stronie: www.gorczycki.pl i www.aukso.pl

Program artystyczny:

Ignacy Jan Paderewski – Suita G-dur na orkiestrę smyczkową

Andrzej Panufnik – Koncert na skrzypce i orkiestrę smyczkową

Antonín Dvořák – Serenada E-dur op. 22 na orkiestrę smyczkową

Organizatorem Młodej Filharmonii AUKSO jest Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO oraz Stowarzyszenie Gorczycki.pl.

Projekt dofinansowano ze środków Instytutu Muzyki i Tańca w ramach programu Muzyka i taniec – Interwencje 2017.

 

 

Internetowa Karta Zgłoszenia

 

Internetowa Karta Zgłoszenia
  1. Oświadczam iż
  2. Jestem osobą pełnoletniąNie jestem osobą pełnoletnią
  3. Zapoznałem się regulaminem projektu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
    osobowych

* wymagane

www.gorczycki.pl

Oświadczenie opiekuna

Regulamin

Plakat informacyjny

Plakat

 

Lista zakwalifikowanych uczestników

Lista uczestników zakwalifikowanych do 5. Młodej Filharmonii Aukso

SKRZYPCE

  1. Banasiak Lidia
  2. Dettlaff Wiktoria
  3. Ingielewicz Antoni
  4. Łapko Emilia
  5. Olszewska Katarzyna
  6. Pietrzak Barbara
  7. Rączka Marta
  8. Rzechowska Magdalena
  9. Sawczuk Monika
  10. Toporkiewicz Anna
  11. Witkowski Konrad

Rezerwa:

1.       Dettlaff Marta

2.       Zielińska Weronika

3.       Gacek Magdalena

4.       Ciostek Klaudia

5.       Stanisz Dominika

 

ALTÓWKI

  1. Drogosz Ewa
  2. Kochanowicz Adrianna
  3. Nizio Wiktoria
  4. Wiśniewska Weronika

Rezerwa:

1.       Szymocha Aleksandra

2.       Riess Paweł

 

WIOLONCZELE

  1. Garnecki Adam
  2. Kaczmarek Agnieszka
  3. Kaczmarek Barbara
  4. Maławy Malwina

Rezerwa:

1.       Pawlak Maria

2.       Maciejewska Kinga

 

KONTRABASY

  1. Dzwoniarska Kinga
  2. Nowicki Jan

Rezerwa:

1.       Górny Aleksander

2.       Swoboda Anna